skdhertsberge.be © 2011 

 

Welkom op de site van SKD Hertsberge

ORGANIGRAM SKD HERTSBERGE

 

 

 

Stamnummer 07203

01-01-2008

 

RAAD VAN BESTUUR

   


                          

 

 

DAGELIJKS BESTUUR

 


                                            

 

 

JEUGDBESTUUR  

 

 

  
  

                                                 

 

SPORTIEVE CEL ONDERBOUW        

 

                                       

 

SPORTIEVE CEL MIDDENBOUW  

 


                                                                  

 

SPORTIEVE CEL BOVENBOUW    

 


                            

 

ADRESSENLIJST VAN SKD HERTSBERGE :

 

RAAD VAN BESTUUR :


Rony  SARRASIN

Kunstschilderslaan, 36, 8020 Oostkamp

0497/57 91 95

rony.sarrasin@telenet.be

Voorzitter

Lid Raad van Bestuur

Ivo SEYS

Tuinkersstraat, 6, 8020 Ruddervoorde

050/27 58 40 – 0474/94 17 11

skdhertsberge@skynet.be

Secretaris/Gerechtigd Correspondent

Lid Raad van Bestuur

Ivan HURTECANT

Stuivenbergstraat, 88 8020 Oostkamp

050/82 44 05 – 0475/42 60 88

ivan.hurtecant@skynet.be

Schatbewaarder – Financieel  beheer

Lid Raad van Bestuur

Geert DECLERCK

Legendaledreef, 50, 8020 Oostkamp

0494/70 73 00

geert.decl@telenet.be

Public Relations – Sponsorscontracten

Lid Raad van Bestuur

Luc Debranbander

Den Akker, 70, 8730 Oedelem

050/79 01 61 - 0478/84 85 00

luc_de_brabander@hotmail.com

Voorzitter sportieve cel

Lid Raad van Bestuur

Freddy Hermy

Jacob Jordaenstraat, 4, 8020 Oostkamp

0478/20 60 64

freddy.hermy@telenet.be

Assistent Jeugdcoördinator

Lid Raad van Bestuur

Herwin Rossel

Everaertstraat, 30, 8020 Oostkamp

0473/33 39 28

herwin.rossel@telenet.be

Assistent schatbewaarder

Lid Raad van Bestuur

Pascal COGGHE

Jagersweg, 5, 8020 Ruddervoorde

0497/52 73 09

cogghe_pascal@skynet.be

Lid Raad van Bestuur

Dirk DESMET

Breeweg, 38, 8020 Hertsberge

050/28 00 95 - 0474/26 98 71

 
Lid Raad van Bestuur

Yannick VANDENBERGHE

Kwagatstraat, 26, 8020 Ruddervoorde

0495/32 98 39

 
Lid Raad van Bestuur


DAGELIJKS BESTUUR :


Rony SARRASIN

Kunstschilderslaan, 36, 8020 Oostkamp

0497/57 91 95

rony.sarrasin@telenet.be

Eindverantwoordelijke

Ivo SEYS

Tuinkersstraat, 6, 8020 Ruddervoorde

050/27 58 40 – 0474/94 17 11

skdhertsberge@skynet.be

Secretaris/Gerechtigd Correspondent

Ivan HURTECANT

Stuivenbergstraat, 88 8020 Oostkamp

050/82 44 05 – 0475/42 60 88

ivan.hurtecant@skynet.be

Financiën


TECHNISCHE COMMISSIE :

 

Koen VANHOVE

Lijsterlaan, 50, 8750 Wingene

051/657152 - 0472/995766

vanhovekoen@telenet.be

Tom VAN HULLE

Weineveld, 3, 8020 Hertsberge

050/670067 - 0494/645665

tom.van.hulle2@telenet.be

 

JEUGDBESTUUR :

 

Dirk DESMET

Breeweg, 38, 8020 Hertsberge

050/28 00 95 - 0474/26 98 71

Herwin Rossel

Everaertstraat, 30, 8020 Oostkamp

0473/33 39 28

herwin.rossel@telenet.be

Freddy HERMY

Jacob Jordaenstraat, 4, 8020 Oostkamp

0478/206064

freddy.hermy@telenet.be

Koen VANHOVE

Lijsterlaan, 50, 8750 Wingene

051/657152 - 0472/995766

vanhovekoen@telenet.be

Alle trainers midden- en onderbouw

(op uitnodiging)

Gegevens zie tabel hieronder

Alle begeleiders midden- en onderbouw

(op uitnodiging)

Gegevens zie tabel hieronder

 

TRAINERS SENIORS :

 

Tom VAN HULLE

Weineveld, 3, 8020 Hertsberge

050/67 00 67 - 0494/64 56 65

tom.van.hulle2@telenet.be

Lorenzo FRICKELO

Wisselstraat, 3, 8210 Zedelgem

0499/99 89 73

frickelolorenzo@hotmail.com

Steven KEEREMAN

Wastinestraat, 16, 8020 Hertsberge

0474/34 25 18

ine.naert@telenet.be

 

TRAINERS JEUGD :

 

Koen VANHOVE

Lijsterlaan, 50, 8750 Wingene

051/65 71 52 - 0472/995766

vanhovekoen@telenet.be

Trainer U9

Hoofdverantwoordelijke onderbouw

Fabrice SPRIET

Lijsterlaan, 50, 8750 Wingene

0496/96 79 12

sprietn@hotmail.com

Trainer U6

Dany LAHOUSE

Molenstraat, 41, 8020 Oostkamp

0472/38 13 87

dany.lahouse@telenet.be

Trainer U6

Axel PEENE

Gruuthof, 3, 8020 Oostkamp

0475/81 71 32

axel.peene@hotmail.com

Trainer U7

Kristof WILLEMS

Wastinestraat, 28, 8020 Hertsberge

0494/50 61 77

heidi.van.watermeulen@telenet.be

Trainer U8

Bart STEYAERT

Moerbruggeplein, 2, 8020 Oostkamp

0495/72 38 28

bartsteyaert@hotmail.com

Trainer U10

Herwin ROSSEL

Everaertstraat, 30, 8020 Oostkamp

0473/33 39 28

herwin.rossel@telenet.be

Trainer U11

Christophe BALLEGEER

Veldstraat, 35, 8020 Oostkamp

0491/20 38 75

kristof.balleheer@telenet.be

Trainer U13

Kevin DESOETE

Sint-Godelievestraat, 49 bus1, 8020 Oostkamp

0474/98 25 71

desoetekevin@hotmail.com

Trainer U15

Pieter STEYAERT

Molenstraat, 12, 8020 Oostkamp

0474/80 08 90

steyaertcastillo@telenet.be

Trainer U17

 

KEEPERTRAINER :

 

Christophe VERMEIRE

Olieboomstraat, 11, 8020 Oostkamp

0477/68 93 38

christophe.vanessa@telenet.be

Keepertrainer U6 - A team

 

PLOEGAFGEVAARDIGDEN :

 

William DESMET

Breeweg, 38, 8020 Hertsberge

0499/33 68 36

wdesmet@hotmail.com

Ploegafgevaardigde U7

Danny MOERMAN

Sijslostraat, 149, 8020 Waardamme

0485/72 16 27

danny.moerman1@telenet.be

Ploegafgevaardigde U8

Jonas CAENEPEEL

Torhoutsestraat, 98, 8020 Ruddervoorde

0471/62 49 98

jonas_caenepeel@hotmail.com

Ploegafgevaardigde U9

Ploegafgevaardigde U10

Johan DE CLOEDT

Graaf Van Horenstraat, 1, 8020 Oostkamp

0495/88 50 17

j.decloedt@scarlet.be

Ploegafgevaardigde U11

Kimberley VANDE WEGHE

Veldstraat, 35, 8020 Oostkamp

0491/11 35 48

kristof.balleheer@telenet.be

Ploegafgevaardigde U13

Rudy DIAS

Veldbloemstraat, 3, 8210 Veldegem

0478/78 70 86

rudy.dias@telenet.be

Ploegafgevaardigde U13

Wim DEPESTEL

Lisseweg, 7, 8020 Waardamme

 

wimiedp1@hotmail.com

Ploegafgevaardigde U15

Kurt SARLET

A. Rodenbachstraat, 32, 8020 Oostkamp

050/84 15 82 - 0496/26 14 89

sarletgoossens@skynet.be

Ploegafgevaardigde U15

Kurt VANDEKERCKHOVE

Koolskampstraat, 58, 8810 Lichtervelde

0472/57 73 13

kurtcocacola@hotmail.com

Ploegafgevaardigde U17

Filip WYBO

Kapellestraat, 16/2, 8020 Oostkamp

0478/63 29 21

filip.wybo@telenet.be

Ploegafgevaardigde U17

Geert DECLERCK

Legendaledreef, 50, 8020 Oostkamp

0494/70 73 00

geert.decl@telenet.be

Ploegafgevaardigde U23

Cedric CORNELIS

Maréchalstraat, 60, 8020 Oostkamp

050/82 72 22

cedriccornelis93@hotmail.be

Ploegafgevaardigde U23

Luc DEBRABANDER

Den Akker, 70, 8730 Oedelem

0478/84 85 00

luc_de_brabander@hotmail.com

Ploegafgevaardigde Beloften

Yannick VANDENBERGHE

Kwagatstraat, 26, 8020 Ruddervoorde

0495/32 98 39

vandenberghe.yannick@hotmail.com

Ploegafgevaardigde Beloften

Yves VERKEST 

Verbindingsstraat, 11, 8020 Hertsberge

0473/89 03 73

saskia.dedeyne@telenet.be

Ploegafgevaardigde A-Team

Rik HOORNAERT

Rapaertstraat, 19, 8020 Hertsberge

0471/34 67 44

hoornaert.rik@telenet.be

Ploegafgevaardigde A-Team